Tartu Emajõe Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Kasvatajad Tugispetsialistid Tervishoiutöötajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kristel Mets

Direktor
+372 5306 4796
kristel.mets@tek.tartu.ee

Haridus:

Eripedagoogika (magistrikraad või vastav kvalifikatsioon)

Vastuvõtuaeg:

T, R 09–16

Riina Kiting

Õppejuht
+372 740 0269
riina.kiting@tek.tartu.ee

Haridus:

Eripedagoogika (magistrikraad või vastav kvalifikatsioon)


Kaija Vaskma

Juhiabi / finantsspetsialist / andmekaitsespetsialist
+372 742 3639
kaija@tek.tartu.ee


Ain Kallavus

Majandusjuhataja
+372 742 2242
haldus@tek.tartu.ee

Õpetajad (22)

Kati Ainsalu (CV)

Klassiõpetaja
kati@tek.tartu.ee


Merlyn Arvola (CV)

Informaatika
Klassiõpetaja
merlyn.arvola@tek.tartu.ee


Rainer Bõkov (CV)

Matemaatika
rainer.bokov@tek.tartu.ee


Sirli Heil (CV)

tüflopedagoog, klassiõpetaja


Tiina Huul (CV)

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, geograafia, usundiõpetus
tiina.huul@tek.tartu.ee


Katri Härmoja (CV)

Rütmika, kehaline kasvatus, füsioteraapia
katri.harmoja@tek.tartu.ee


Marika Kaljuste (CV)

Eesti keel, kirjandus, orienteerumine, karjääriõpetus
marika.kaljuste@tek.tartu.ee


Annlis Kuld (CV)

Klassiõpetaja
annlis.kuld@tek.tartu.ee


Merle Kupri (CV)

Eesti keel ja kirjandus
merle.kupri@tek.tartu.ee


Kadri Kutsar (CV)

Muusika
kadri.kutsar@tek.tartu.ee


Elge Leiten (CV)

Loodusained, inimeseõpetus
elge.leiten@tek.tartu.ee


Monica Lõvi (CV)

Gümnaasiumi inglise keel
monica.lovi@tek.tartu.ee


Monika Metsaru (CV)

Saksa keel
monika.metsaru@tek.tartu.ee


Pille Pattak (CV)

Kunst, käsitöö, tööõpe
pille.pattak@tek.tartu.ee


Virve Pirbe (CV)

Inglise keel
virve.pirbe@tek.tartu.ee


Kristo Ringas (CV)

Kehaline kasvatus
kristo.ringas@tek.tartu.ee


Sander Sarapuu (CV)

Tehnoloogia
sander.sarapuu@tek.tartu.ee


Merje Toom (CV)

Klassiõpetaja
merje.toom@tek.tartu.ee


Mairit Trei (CV)

Klassiõpetaja
mairittrei@tek.tartu.ee


Julia Trofimova (CV)

Matemaatika


Tiia Tõnts (CV)

Klassiõpetaja
tiia.tonts@tek.tartu.ee


Kaire Vaher (CV)

Füüsika
kaire.vaher@tek.tartu.ee

Kasvatajad (3)

Merle Kupri

Pikapäevarühma kasvataja
+372 742 3493
merle.kupri@tek.tartu.ee


Karmen Münt

Kasvataja
+372 742 3493
karmen.mynt@tek.tartu.ee


Tiiu Viitkar

Kasvataja
+372 742 3493
tiiu.viitkar@tek.tartu.ee

Tugispetsialistid (7)

Merlyn Arvola (CV)

Tüflopedagoog
merlyn.arvola@tek.tartu.ee


Sirli Heil (CV)

Tüflopedagoog


Ragne Kuusk (CV)

Logopeed, tüflopedagoog
ragne@tek.tartu.ee


Anne Kõiv (CV)

Tüflopedagoog
anne.koiv@tek.tartu.ee


Monica Lõvi (CV)

Sotsiaalpedagoog
+372 742 3311
monica.lovi@tek.tartu.ee


Pille Markov (CV)

Psühholoog
+372 740 0642
pille.markov@tek.tartu.ee


Tiia Tõnts (CV)

Logopeed
tiia.tonts@tek.tartu.ee

Tervishoiutöötajad (1)

Evelin Rea

Kooliõde
+372 740 0073
tervisekabinet@tek.tartu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kell 10 - 12
Töötajad (12)

Toomas Kits

IT spetsialist
+372 5340 6685
it@tek.tartu.ee


Silja Linnamägi

Raamatukoguhoidja-arhivaar, õpetaja abi
+372 740 0077
raamatukogu@tek.tartu.ee


Ülle Märdimäe

Huvijuht
+372 740 0078
ylle.mardimae@tek.tartu.ee


Anneli Benno

Õpetaja abi


Kaja Gärtner

Kasvataja abi (öösel)


Aliina Johanson

Kasvataja abi (öösel)


Tiiu Laks

Kasvataja abi


Piret Luhamaa

Kasvataja abi (öösel)


Zulfia Mirzo

Pikapäevarühma kasvataja abi, õpetaja abi


Katrin Nigols

Õpetaja abi


Tiina Ott

Kasvataja abi


Anu Vääri

Kasvataja abi

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tartu Emajõe Kool

Üldinfo